Safura geri dönüyor!

Safura müzik kariyerine devam edecek mi?

Günlerdir Safura’nın yıllar sonra yeniden müzik kariyerine kaldığı yerden devam edeceği konuşuluyor.

1aznews.az Safura’ya ulaştı ve “High On Your Love” adlı yeni bir şarkı sunacağını bildirdi ve basına bir açıklama yaptı.

“Sevgili dostlar, basın, sözde sahneye döndüğümü söyleyen yayınlar yayınladı. Çok fazla yaratıcılık deneyimim var ve her zaman söylediğim gibi, izleyicilerimin sevgisini ve desteğini her zaman hissettim. Dinleyicilerime performansımda iyi şarkılar verdiğimi düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi, şu anda tamamen farklı bir yaşam süresine sahibim, ki asıl şey ailem, kocam, üç çocuğum, günlük hayatım.  Sahnelere geri dönmeyeceğimi bir kez daha not etmek istiyorum.

Müzik, şarkılar hep bir müzisyen olduğum gibi içimde yaşar. Yaptığım şarkı, Eurovision döneminden beri çalışmalarıma aşina olan dünyaca ünlü besteciler Michael Jason Down ve Will Taylor tarafından yazılmıştı.

Onlara çok minnettar olduğum bestelerinden birini söyleme teklifi aldılar ve “High On Your Love” adlı bir şarkı çaldım. Beni hatırlayanlar tarafından çok sevileceğini düşünüyorum. Hayranlarım için bir Yılbaşı hediyesi olsun.

Bir kez daha, müziğin benimle her zaman yaşayacağı hobim olduğunu tekrarlamak istiyorum, ancak profesyonel sahneye geri dönmeyeceğim. Anlayışınız, saygınız, desteğiniz için teşekkür ederiz.”

2013 yılında Farhad Aliyev ile evlenen Safura, İstanbul’da yaşıyor.

Résultat de recherche d'images pour "Сафура Алиева"

Safura’nın “High On Your Love” adlı şarkısı 10 Ocak’ta yayınlanacak.
Source: 1news.az
BÜYÜK FİNALE...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir