July 24, 2024
Destination Eurovision Eurovision 2021 Fransa

Barbara Pravi ulusal finaldeki zaferi ile ilgili konuştu

Barbara Pravi ulusal finaldeki zaferi ile ilgili konuştu

“Voilà” adlı şarkısıyla “Eurovision France, C’est vous qui décıdez” adlı ulusal finali kazanan Barbara Pravi zafer sonrası hemen bir röportaj yaptı.

Barbara ulusal finaldeki zaferi hafife almadığını söyledi.

“Tanımlaması zor. Muhtemelen yarın sabah daha iyi bir cevabım olur. Ailem, arkadaşlarım, birlikte çalıştığım ekip için son derece gururlu, gururluyum. Fransa’yı temsil etmekten gurur duyuyorum!”

Rotterdam’daki sahne performansında bir değişiklik yapılıp yapılmayacağını henüz bilmese de çok çalışacağını söyledi.

“Çok iş olacak. Ama ben hazırım. Ben gerçekten çalışkan biriyim, hoşuma gidiyor. Fazla zamanımın olmaması sorun değil. Öncelikle, Rotterdam’daki performansımın sade kalacağını düşünüyorum. Ama bunu France Télévisions ekibiyle tartışacağız.”

Şarkısının klasik olduğu için gelen eleştirileri kabul etti.

“Bu doğru! Çok klasik, ama klasik olanı seviyorum, klasik Fransız şarkılarını seviyorum. Charles Aznavour için deli oluyorum, bu yüzden birisi bana Aznavour’un çok klasik olduğunu söylerse… Kendimi kıyaslayamam! Ama harika melodileri ve güzel kelimeleri iyi bir şekilde bir araya getirmeyi severim.”

Junior Eurovision’dan sonra Fransa’ya ikinci bir zaferi getirecek mi? Bu soruya gülerek “Bizde İnşallah diyorlar.” diyerek cevap veriyor.

Kaynak: programme-tv.net

Photo by: France TV