Danimarka: Ben & Tan 2021 Eurovision’da yer alacak mı?

Ben & Tan 2021 Eurovision’da yer alacak mı?

Danimarka’yı bu yıl Ben & Tan ikilisi “Yes” adlı şarkısıyla temsil edecekti ancak Eurovision’un COVİD-19 nedeniyle iptal edilmesinden sonra sevilen ikili Eurovision 2021’de de yer almak istiyor.

Tanne Amanda Balcells (Tan) Ekstra Bladet gazetesine bir açıklama yaptı.

“Gerçekten üzgünüm. Çok üzücü ve şimdi ne olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Gelecek yıl Rotterdam’da yapılacak Eurovision’dan bahsediyorlar, ancak sahne alıp almayacağımızı bilmiyoruz ya da Danimarka başka birini mi gönderecek bunu da bilmiyoruz.”

Ekstra Bladet gazetesinin edindiği bilgilere göre Melodi Grand Prix’de gelecek yıl kimin katılacağı da dahil olmak üzere nasıl olacağına henüz karar vermediklerini bildirdi. Devlet kanalı DR, Cuma gününe kadar EBU’dan mesajı almadı, bu yüzden mesaja nasıl yanıt verdiklerini ve Ben & Tan’ın 2021’deki olası katılımlarını değerlendirmek için henüz zamanları olmadı.

Ben & Tan’ın menajeri Anders Freslund-Hansen, Ben & Tan’ın yerine devlet kanalı DR ile konuştuğunu ve ikili için Dansk Melodi Grand Prix’de bir yer ayırmasını istediğini ve diğer dokuz finalist ile eşit fırsatlara sahip olmaları gerektiğini söyledi.

Source: ekstrabladet.dk
BÜYÜK FİNALE...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir