Victoria: ‘Eurovision’a dönmemeyi düşündüm’

0

2020 yılında Bulgaristan’ı temsil etme hakkı kazanan Victoria, Youtube kanalında vermiş olduğu bir röportajda bir ara Eurovision’a dönmemeyi düşündüğünü açıkladı.

Victoria “Tears Getting Sober” adlı şarkısının dinlemenin acı verici olduğunu itiraf etti. Eurovision’da ise performans sergileyemeyeceği gerçeğinin üstünden gelemedi. Bu yılın iptalinden sonucunda yaşadığı stres ve kendine güven sorunuyla yarışmaya katılmamayı düşündü.

“Bir yıl önce kendine inanmayan Victoria’ydım. Müzik yapabileceğime ve son bir yılda yaptığım şekilde geliştirebileceğime inanmıyordum. Sadece kendime güvenmedim. Görünüşümden veya müziğimle ne yaptığımdan hoşlanmadım. Ve gerçekten bu kadar yetenekli olup olmadığımı merak ediyordum.”

“Geçen yıl içimde büyük bir fark olduğunu düşünüyorum çünkü çok fazla duygu yaşamak zorunda kaldım ve çok meşguldüm. Daha önce çok çalışmadım çünkü hayatımda hiç bu kadar büyük bir olay yaşamadım. Başlangıçta gerçekten stresliydim ama bunun harika bir fırsat olduğunu fark ettim çünkü bu proje bana insan olarak çok şey verdi. Daha dengeli olmayı ve işleri kolaylaştırmayı öğrendim. “

Victoria 2021 Eurovision için hazırlıklarına devam ediyor. Bakalım kendisini nasıl bir şarkıyla göreceğiz.

Photo by: Lora Musheva

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir