Victoria en çok beğenilen şarkılarını açıkladı

0

BNT1 kanalına verdiği bir röportajda Victoria, altı potansiyel Eurovision şarkısından hangisinin hayranları tarafından en çok beğenildiğini açıkladı.

Geçen hafta Bulgar yayıncı BNT, 2021 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Bulgaristan’ı temsil etmek için yarışan altı şarkı hakkında hayranlarının düşüncelerini ifade etmeleri için bir web sitesi oluşturdu. Halkın, altı şarkı hakkında geri bildirim vermek için 28 Şubat’a kadar vakti vardı.

BNT’ye göre, birkaç saat içinde dünyanın dört bir yanından on binden fazla hayran heyete geri bildirim sağlama fırsatını kullandı.

BNT1’de VICTORIA hayran geri bildirimlerine göre altı şarkıdan en çok beğenilen üçünün “Imaginary Friend”, “The Funeral Song” ve “Growing Up Is Getting Old” olduğunu belirtti. Şarkıcı tarafından “Funeral Song”un dahil edilmesi ise sürpriz olarak ifade edildi.

Yeni EP’sinin neden “biraz dramatik” olduğu sorulduğunda, şarkıcı şöyle yanıt verdi:

“Kişiliğimi en iyi bunun tanımladığını düşünüyorum, bazı insanlar bunun drama kraliçesi olduğum anlamına geldiğini söyledi, ama öyle değil, örneğin film müziğindeki dramatik şeyleri seviyorum, genellikle kulağa dramatik geliyor ve bu bana ilham veren bir şey.”

Victoria’nın Eurovision şarkısı 10 Mart’ta vereceği özel konser sırasında açıklanacak.

Kaynak: EscBubble.com

Photo by: Lora Musheva

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir