Bulgaristan: Victoria şarkısı hakkında konuştu

Victoria şarkısı hakkında konuştu

Bu yıl Bulgaristan’ı temsil edecek olan 22 yaşındaki Victoria, sosyal medya hesabından şarkısını seçtiğini ve kaydettiğini açıkladı. 

Victoria, geçtiğimiz gün yeni yıl dileklerini açıklarken, Eurovision’da Bulgaristan’ı gururlandırmak istediğini ve Eurovision’a enerjik ve hareketli bir parça ile katılacağını açıkladı.

Victoria’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım:

1 Ocak 2019’da yazıp sonrasında unuttuğum hedeflerimi buldum. Tahmin edin neyi yazmışım: Eurovision’da Bulgaristan’ı temsil etmek istediğimi ! Ayrıca ilk şarkımı yazmak, ilk albümüm üzerinde çalışmaya başlamak ve ABD’de kayıt yapmak istediğimi de yazmıştım hepsi başarılı! 2020 için olan dileklerimi hepinizle paylaşmaya karar verdim! Desteğiniz onları gerçeğe dönüştürmenin anahtarıdır!

Önümüzdeki 366 gün için 5 dileğim:

1. Mayıs 2020’de Bulgaristan’ı Eurovision performansımla gururlandırmak. Uzun saatler prova yapıp elimden gelenden daha fazlasını ortaya koyacağım! Bir sanatçı olarak temsil ettiğim şeyi somutlaştıran güçlü ve hareketli şarkıyı bulmak gerçekten önemlidir. Ve sanırım bunu yapabilirim!

2. İlk albümümü kaydedip /yayınlamak! Şu an hala üzerinde sevgi ve bağlılıkla çalışıyorum! Yeni müziğimi hepinizle paylaşmak için sabırsızlanıyorum! Her adımda beni desteklemeseydiniz bu mümkün olmazdı!

3. Müziğimi dünyanın her yerinden insanlara sunabilmek. Hepinizle tanışmak ve sizinle bir anı paylaşmak istiyorum – sahne ne kadar büyük olursa ve nerede yaşarsanız yaşayın!

4. Ailemle daha fazla zaman geçirebilmek. Bu Eurovision’dan sonra mümkün olacak ama Rotterdam’da benimle birlikte arenada beni destekleyecekleri için çok heyecanlıyım!

5. Bulgaristan’da sahipsiz hayvanları sahiplendirebilmek. Kalbime dokunuyor!

2019’da beni desteklediğiniz için teşekkür ederim. 2020’de de görüşebilmek dileğiyle!

Source: bgradio.bg
BÜYÜK FİNALE...

Mobil Geliştirici. Kurucu @softhion

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir