Azerbaycan: Chingiz “Cleopatra” ile ilgili yorum yaptı

0

Chingiz “Cleopatra” şarkısı ile ilgili konuştu!

Yıllar sonra Azerbaycan’a en iyi dereceyi getiren Chingiz, şarkıcı ve besteci Murad Arif’in Youtube kanalında yayınlanan “Popumuz Var” adlı programına konuk olarak katıldı. Chingiz Samira Efendi’nin “Cleopatra” şarkısı ve Eurovision hakkında açıklamalar yaptı.

Chingiz “Cleopatra” şarkısını desteklediğini söyledi.

“Şarkı hoşuma gitti tabii ki şarkıyla ilgili çok fazla değişik düşünceler var, şarkı güzel de olsa kötü de olsa desteklemeliyiz yabancılar desteklemese biz desteklemeliyiz. Eurovision koronavirüs nedeniyle iptal edildi ama hayırlısı böyle oldu. Samira bildiğim kadarıyla beş yıldır seçim turlarında yer alıyor.”

Cleopatra’nın şarkı sözlerinde yer alan “Straight or gay or in between” cümlesi ile ilgili sözlerde bir sorun görmediğini söyledi.

Eurovision macerası ile ilgili de konuşan Chingiz önemli açıklamalar yaptı. “Truth” şarkısının 500 şarkı arasından seçildiğini ve şarkıya muğam’ı koyabilmek için delegasyonla tartıştığını söyledi. Chingiz aynı zamanda başka bir ülke delegasyonundan ahlaksız teklif aldığını bu yüzden bozulduğunu açıkladı. Önümüzdeki dönemde ise Türkçe bir şarkı çıkaracağını duyurdu.

Programı buradan izleyebilirsiniz.

Source: Popumuz var
Photo by: Thomas Hanses

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir