Avusturya devlet kanalı ÖRF, Lum!x ve Pia Maria’nın ‘Halo’ adlı Eurovision şarkısını yayınladı.

‘Halo’ dans ağırlıklı bir pop şarkısı, prodüksyon açısından ise tamamen modern ve çağdaş. Şarkı 90’ların disko şarkılarından esinleniyor.

“Halo” İsveçli Sophie Simmons’in da dahil olduğu uluslararası bir şarkı yazarı ekibi tarafından yapımcı olarak LUM!X ile bestelendi.

Şarkıyı buradan dinleyebilirsiniz. Şarkının klibi Cuma sabahı saat 10.00’da (TSİ) Eurovision’un resmi Youtube sayfasından yayınlanacak.

LUM!X kimdir?

Gerçek adı Luca Michlmayr olan LUM!X, 19 yaşında dans ve elektronik müzik endüstrisinde en hızlı yükselen yıldızlardan biridir. 1 Milyardan fazla dinlenme ile son zamanların en başarılı sanatçılarından biri haline geldi. 11 yaşında kendi bestesini hazırladı ve Youtube’da yayınladı. Bugüne kadarki en başarılı şarkısı 2019 yılında yayınladığı “Monster” adlı şarkısı oldu. Şarkı 4 altın platinum ve 7 altın sertifika kazandı.

İkinci single çalışması “The Passenger”in başarısından dolayı birçok sertifika kazandı ve Spotify’da 100 milyondan fazla dinlendi.

Şu anda Spotify’da dünya genelinde en çok dinlenen şarkıcılar arasında 479.sırada yer alıyor.

Pia Maria kimdir?

Pia Maria muzik sektörüne yeni adim attı. İlk şarkısını 15 yaşında kaydetti. Müzik dışında kendisi oldukça başarılı bir makyöz.

 Photo by: Hans Leitner /ORF

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir