İkinci prova incelemesi: Italya, Almanya ve Hollanda

0

Bugün Big 5 ve ev sahibi Hollanda ikinci provalarını gerçekleştirecek. Rotterdam Ahoy’da provalar İtalya, Almanya ve Hollanda ile birlikte başladı.

Italya

Bugün ikinci provasını yapan ilk ülke İtalya oldu. İlk provaya kıyasla önemli bir değişiklik yok, hala mükemmeller. Koroya daha fazla ışık eklenmiş ve görsel olarak daha sürükleyici hale görünüyor. Kıyafetlerini biraz değiştirmişler, solist artık tamamen üstsüz değil. Sonunda, piroya ek alevler eklenmiş. Måneskin yarışmayı kazanmak için güçlü bir rakip. Mükemmel bir performans.

Almanya

İkinci provasını yapacak bir sonraki ülke Almanya. Burada da önemli farklılıklar yok. Birkaç ışık daha eklediler ve kamera çekimlerini daha sık hale getirdiler. Genel olarak, çok enerjik ve neşe dolu. Artık renk patlamaları daha iyi görünüyor. İnsanları eğlendirecek bir performans.

Hollanda

Sıradaki performans ev sahibi ülke Hollanda’dan geliyor. Jeangu bir kez daha anlamlı bir performans sergiledi. Buradaki ilk provaya göre önemli bir değişiklik yok. Kamera çekimlerini daha sık hale getirdiler ve daha fazla mavi ışık eklediler. Ggenel olarak akışkan hissettiriyor ve izleyici kitlesini etkileyecektir.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir