İkinci prova incelemesi: Letonya, İsviçre ve Danimarka

0

Rotterdam Ahoy’da günün son provaları Letonya, İsviçre ve Danimarka ile birlikte sona erdi.

Letonya

Öğle arasından sonra ilk prova sırası Letonya’nındı. İlk provayla kıyaslarsak fazla büyük değişiklikler yapılmamış. Sadece Samanta’nın vokalleri daha iyiydi ve kendisini daha iyi hissediyordu. Kamera açıları geliştirilmiş ve artırılmış gerçeklik efekti birazcık değişmiş. Şarkı pyro efektlerini çok isteyen bir şarkı ama performansta hiç göremedik. Genel olarak iyi bir performans ama finale geçip geçemeyeği konusunda kararsızım.

Isviçre

Sırada isviçre var. Sahnedeki kare dekorlar bu sefer son nakarat girişinde değil, şarkının ortasında yeri değiştiriliyor. Bazı kamera açılarını değiştirdiler. Diğer bir yandan, önceki provası gibi yine çok güzel bir provaydı. Vokal olarak muazzamdı. Çok iyi bir derece alacak ama kazanır mı emin değilim. Ayrıca bazı dans hareketleri biraz garip ve dikkat dağıtıcı.

Bugün son prova sırası Danimarka’nındı. Önemli değişiklikler gözlenmedi. Vokal olarak 1.provaya göre daha iyiydi ve solist daha enerji doluydu. Köprü kısmında, LED’teki sahne renkleri değiştirilmiş. Önceki prova gibi bu da neredeyse aynıydı. Benim için tam bir guilty pleasure. Bence televote bu şarkıyı sevecek.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir