İkinci prova incelemesi: Gürcistan, Arnavutluk ve Portekiz

0

Bugün ikinci yarı finalde yer alan ikinci provasını gerçekleştiriyor. Gürcistan, Arnavutluk ve Portekiz ikinci provasını gerçekleştirdi.

Gürcistan

Bugün sahne alan ilk ülke Gürcistan’dı. İlk provasına kıyasla önemli bir değişiklik yok. Sahnesi daha parlak, LED içeriği ortaya çıkıyor. Ayrıca Tornike’ye odaklanarak daha yakın çekimler yaptılar. Vokal olarak bugün daha iyi ama hala %100 orada değil. Şarkı çok iyi sahnelendi ama geçeceğini sanmıyorum. Yeterince etkili ve çekici değil.

Arnavutluk

Sırada Arnavutluk var. Burada önemli gelişmeler görüyorum. Anxhela, görsel ve sesli olarak çarpıcı bir performans sergiledi. Sahnede yalnız olmasına rağmen boş hissettirmiyor. Arkasındaki grafikler artık daha etkili. Bazı yerlerde Anxhela’nın arkasında muhteşem görsellerle kırmızıya boyandığını görüyoruz. Şarkının sonuna doğru sis geliyor ve grafikler daha altın renge dönüşüyor. Gerçekten, gerçekten iyi bir performans. Kesinlikle hak finale gitmeye hak kazanacak.

Portekiz

Yine Portekiz’den mükemmel bir performans. İlk provaya göre değişiklik yok. Bu zaten bitmiş ve yarı finale hazır bir performans gibi görünüyor. Görseller, şarkının mesajını iletmede büyüleyici ve başarılı. Genel olarak harika bir performans.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir