CANLI BLOG: Polonya, Karadağ ve Belçika

0

POLONYA

Ochman’ın sahnesi oldukça karanlık ve mavi renk efekt var. Performansın başlangıcında su seslerini duyuyoruz ve kamera uzaktan Ochman’a doğru ilerliyor. Bu süreçte su efektleri ekranda bir süre beliriyor. Nakarat kısmında arkadaki led ekranda Ochman’ın yüzünü görüyoruz şarkıya eşlik ediyor. Kamera açısı olarak bakıldığında silüeti ve Ochman oldukça iyi duruyor ve yüzünün yansıması sahneye derinlik katıyor. Ekranda bolca su efektleri görmeye devam ediyoruz. Ekkrandan aşağı doğru akıyor. Şarkının son nakaratında dansçılar Ochman’ın etrafında dans ediyor ve arkadan beyaz ışıklar yanıp yanıp sönüyor. Ochman’ın sesi muazzam biz ekip olarak Ukrayna’dan sonra Polonya’nın gerçekten birinci olabileceğini düşünüyoruz.

KARADAG

Vladana’nın sırtında bir disk bulunuyor, mavi bir elbise tercih etti. Performansdaki ışık efektleri oldukça güçlü. Performansı boyunca suları da görüyoruz. Şarkısının bir kısmını İtalyanca seslendirdi.

BELCIKA

Jeremie Makiese ikinci provasını gerçekleştirdi. Sahne başlangıçta mavi tonlarında ve tek başına şarkıyı söylüyor. İkinci kısımdan itibaren dansçılar geliyor ve sahne sarı bir tona bürünüyor. Genel olarak ışıklandırma kullanılmış. Şarkıcı dans yeteneklerini ortaya çıkarıyor. Vokaller de fena değildi.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir