CANLI BLOG: Polonya, Karadağ ve Belçika

BENZER HABERLER

POLONYA

Ochman’ın sahnesi oldukça karanlık ve mavi renk efekt var. Performansın başlangıcında su seslerini duyuyoruz ve kamera uzaktan Ochman’a doğru ilerliyor. Bu süreçte su efektleri ekranda bir süre beliriyor. Nakarat kısmında arkadaki led ekranda Ochman’ın yüzünü görüyoruz şarkıya eşlik ediyor. Kamera açısı olarak bakıldığında silüeti ve Ochman oldukça iyi duruyor ve yüzünün yansıması sahneye derinlik katıyor. Ekranda bolca su efektleri görmeye devam ediyoruz. Ekkrandan aşağı doğru akıyor. Şarkının son nakaratında dansçılar Ochman’ın etrafında dans ediyor ve arkadan beyaz ışıklar yanıp yanıp sönüyor. Ochman’ın sesi muazzam biz ekip olarak Ukrayna’dan sonra Polonya’nın gerçekten birinci olabileceğini düşünüyoruz.

KARADAG

Vladana’nın sırtında bir disk bulunuyor, mavi bir elbise tercih etti. Performansdaki ışık efektleri oldukça güçlü. Performansı boyunca suları da görüyoruz. Şarkısının bir kısmını İtalyanca seslendirdi.

BELCIKA

Jeremie Makiese ikinci provasını gerçekleştirdi. Sahne başlangıçta mavi tonlarında ve tek başına şarkıyı söylüyor. İkinci kısımdan itibaren dansçılar geliyor ve sahne sarı bir tona bürünüyor. Genel olarak ışıklandırma kullanılmış. Şarkıcı dans yeteneklerini ortaya çıkarıyor. Vokaller de fena değildi.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,036TakipçiTakip Et
2,380AboneAbone Ol

TWİTTER

[fts_twitter twitter_name=eurovisn_turkey tweets_count=4 cover_photo=no stats_bar=yes show_retweets=no show_replies=no]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER