CANLI BLOG: Makedonya, Estonya ve Romanya

0

KUZEY MAKEDONYA

Andrea sahnede tek başına sade bir performans sergiliyor. Performansı ve kendisi tamamen siyahlar içinde şarkısını bir çemberin içinde seslendiriyor. Sahnesi genel olarak siyah-köyü mavi ve köyü yeşil tonlarında. Başta mikrofonun başında dururken ikinci kısımda mikrofonu eline alarak sahnenin önüne geliyor. Performans ışıklarla desteklenmiş, vokaller fena değildi.

ESTONYA

Stefan ‘B’ sahnesinde tek başına elinde gitarıyla performans sergiliyor. Arka planda mavi gökyüzü ile Vahşi Batı teması görüyoruz. Yalnız olsa da seyircilerle güzel bir bağ kuruyor. Genel olarak konsept çok güzel televizyondan izlerken gerçekten çok keyif alarak izleyeceksiniz.

ROMANYA

WRS’nin performansı kırmızı, turuncu ve sarı tonlarında, ledlerde ateş ve “Llámame” yazıları görüyoruz. İki kadın ve iki erkek olmak üzere dört dansçı eşlik ediyor. Sahne performansı başlangıcında dansçılara odaklanıyor.lk olarak iki erkek dansçıyı tek tek görüyoruz. Daha sonra WRS’yi iki kadın dansçıyla görüyoruz. Sahne şovu oldukça eğlenceli, kareografi ise ulusal finale benziyor ancak geliştirilmiş versiyonunu izliyoruz.

Photo: Corinne Cumming / Andres Putting

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir