İkinci prova incelemesi: Polonya, Moldova, İzlanda ve Sırbistan

0

İkinci yarı final ülkelerinden Polonya, Moldova, İzlanda ve Sırbistan ikinci provasını gerçekleştirdi.

Polonya

Polonya prova yapacak bir sonraki ülke. Bu performans için çok fazla pyro bekleniyor. İlk provaya göre daha iyiydi ama yine de vokalleri biraz mütevazı. Başlangıçta kamerayı tek başına tutuyor ama bu çekim pek iyi görünmüyor. Hala yapılacak çok iş var. Finale kalabileceğini düşünmüyorum.

Moldova

Sırada Moldova var. Genel olarak, bu ilk provadan daha iyi görünüyordu. Bu sefer kamera daha iyi çalışıyor ama yine de şarkının temposuna uyan daha dinamik çekimlere ihtiyaç var. Bazı çekimlerde kamera çok yavaş hareket ediyor. Arka planı biraz uyarladılar. Natalia bugün kendine daha çok güveniyordu. Daha çok gülümsedi ve vokal olarak kendini daha geliştirdi. Benim için sınırda finale kalır.

Izlanda

Sırada İzlanda var. Çok eğlenceli bir perfirmanstı. Seyirci oylarını kazanacaklarından oldukça eminim. Kesinlikle sevimli ve eğlenceli görünüyor. İlk provaya kıyasla önemli bir değişiklik yok. Kamera çekimleri çok daha düzgün ve performansın sonuna daha fazla pyro eklediler. Canlı gösteriye gitmeye hazırlar. Gerçekten iyi olacak bir performans olacak.

Sırbistan

Öğle yemeği molasından önce prova yapacak son ülke bugün Sırbistan’dı. Bu çok enerjik, kelimelere dökemiyorum. Bence bu, bu yıl herhangi bir provada gördüğümüz en enerjik performans. Harika görünüyorlar ve sahneleme ilk provalardan sonra gelişti. Daha fazla şimşek ve daha etkili kamera çekimleri eklediler. Hiç şüphesiz, kesinlikle finale kalacaktır.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir