İkinci prova incelemesi: Malta, San Marino ve Estonya

0

Bugün Malta, San Marino ve Estonya ikinci provasını gerçekleştirdi.

Malta

Resim

Bugünün ikinci provaları için prova yapan ilk ülke Malta’ydı. Destiny güçlü bir “Je Me Casse” performansı sergiledi. Sahne, ilk provaya kıyasla birkaç değişiklik gördü. Şarkının köprü kısmı nihayet sahnede bir an yaşıyor: çok fazla parıltı görüyorsunuz ve ışıklar kapanıyor. Oradaki çekimler çok etkili. Pyro da artık daha etkili oluyor. Performansa ek ışıklar eklendi. En büyük değişiklik Destiny’nin elbisesiydi. Şimdi gümüş bir elbise giyiyor. Genel olarak, bu ilk provadan çok büyük bir gelişme oldu.

San Marino

Prova yapan bir sonraki ülke San Marino oldu.
İlk provaya göre küçük değişiklikler yapıldı. Başlangıçta, kostümünde bulunan başlığa Flo Rida’nın resimleri ve soru işareti resimleri yerleştirilmiş. Şarkının bir bölümünde “Flo Rida’yı benimle hissetmeye hazır mısın Rotterdam?” diye bağırıyor. Bu yüzden onu Eurovision’da göreceğimizi varsayıyoruz.

Genel olarak, grafikler biraz değişmiş ve performansa ek ışıklar eklenmiş. Bu performans, tıpkı ilk provadaki gibi harika ve enerjikti.

Estonya

Provasını gerçekleştiren sıradaki ülke Estonya oldu.
İlk provaya kıyasla önemli bir değişiklik yok diyebiliriz. Birkaç ışık daha eklenmiş ve LED zemin içeriğini geliştirmişler. Ayrıca artık suya atlama görüntüsünü daha net görebiliyoruz. Ancak, ulusal final performansı kadar etkili olmadığını da söylemek lazım. Genel olarak iyinir sahneydi, ancak sanırım üstesinden gelmek için yeterince güçlü değildi. Sahneye duman veya pyro eklenmesini tavsiye edebiliriz.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir