CANLI BLOG: Big 5’in ilk prova ayrıntıları

0

Bugün Big 5 ülkeleri ilk provasını gerçekleştirecek. Bakalım ülkeler bizim için neler hazırladı. Anlık olarak takip edebilirsiniz.

FRANSA

Fransa ilk provasını gerçekleştirdi. Sahne genel olarak sahnenin tasarım mantığındaki yeşilliklere sahip ve sahnede bir podyum mevcut. Grup üyeleri siyah ve altın renklerinde kıyafetler tercih etmişler. Dans, folk ve geleneksel enstrümanların kullanılması kendi içinde uyumlu bir performans çıkarmalarını sağlamış. Bu yılki performanslar arasından en çok basa sahip performans olduğu da söylendi.

İTALYA

Resim

Mahmood ilk provasını Blanco’suz gerçekleştiriyor. Mahmood uzun siyah deri ceket giymiş ve ceketinde beyaz gölgeler bulunuyor ve güneş gözlüğü takmış. Sahnede kuyruklu bir piyanı bulunuyor. Şarkının orkestral kısımlarında düzenleme yapılmış. Mahmood’un vokali her zaman ki gibi muhteşem.

BİRLEŞİK KRALLIK

Resim

Ve yarışmanın şimdiye kadarki en büyük sahnesi geliyor.- bilim kurgu filminin setinden çıkmış bir gibi üç devasa kanattan oluşan metal bir yapı var. her bölüm Avustralya’nın merdivenlerinden daha büyük, (belki dört veya beş metre yüksekliğinde olabilir) Sam, ortada ışıklı dairesel bir kaide üzerinde, gümüş spor ayakkabılı siyah bir kıyafet giyiyor ve yapı aydınlanırken güçlü bir vokal performansı sunuyor. sonra nihayet açılıyor. Görsel olarak gerçekten etkileyici ve Sam de kameralarla bağlantı kurma konusunda harika bir iş çıkarıyor.

İSPANYA

Chanel’in gümüş rengi kıyafeti çok ışıltılı. Chanel’e sahnede üç erkek dansçı ve iki kadın eşlik ediyor. Kıyafetlerinin rengi ise siyah. Chanel’in gümüş kıyafeti ve çizmeleri gerçekten unutulmaz bir etki yaratıyor. Dansı harika. Televizyon’dan harika görünecek.

ALMANYA

Resim

Malik ilk provasını gerçekleştirdi. Performansını zekice hazırlamış, kamera açılarıyla kurduğu ilişkili sayesinde hem televizyon karşısındaki hem de arenadaki seyirciyle ilişkisini koparmıyor. Sahnesi oldukça basit ve sade. Rap kısmında gitarını kullanıyor. Özgüvenli bir performans sergilemiş, vokali de başarılı bulunmuş.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir