CANLI BLOG | 5 Mayıs: İkinci prova ayrıntıları

0

Merhaba!!! 2023 Eurovision’un altıncı prova gününde ikinci provalar devam ediyor. Bugün ikinci yarı finaldeki ülkeler ikinci provasını gerçekleştirecek. Provalar gerçekleştikten sonra Eurovision’un Youtube kanalına her performanstan 30 saniyelik videolar yayınlanacak.

Sizleri bu sayfadan anlık olarak bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi diğer sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unuymayın. Instagram‘dan her gün saat 21:30’da canlı yayında provaları değerlendiriyoruz ve paylaşımlara devam ediyoruz. Twitter sayfamızdan da anlık olarak paylaşımlar yapıyoruz. Telegram‘a da uğrayın sohbet bölümümüz de var.

KIBRIS RUM KESIMI

Andrew Lambrou ilk provaların aksine çıplak ayakla sahneye çıktı. Andrew’un ses aralığı olağanüstü, bu yüksek notalar gerçekten çok önemli.

İZLANDA

Resim

Diljá’da görebildiğimiz tek değişiklik, salı günü kesinlikle takmadığı muhteşem küpeler takıyor olması. Bu performansın çok büyük bir enerjisi var ve Diljá sahneyi çok akıllıca kullanıyor.Bu yıl sahnelemede o kadar çok özgünlük var ki, gelecek haftaki canlı şovları gerçekten özel hissettirecek.

YUNANİSTAN

Resim

Victor aynı kostümle ikinci provasını gerçekleştirdi. Sahnede harika bir enerjiye sahip.

POLONYA

Blanka, Solo’yu söylemek için sahneye geri döndü. Birisi canlı blog masasının önünden geçti ve “bu şarkı günlerdir kafama takıldı” dedi. Sadece günlerce mi? Şubat ayından beri mırıldanıyoruz.

SLOVENYA

Slovenya ikinci bir prova için tekrar sahnede ve biz Bojan’ın ezilmiş kadife pantolonunun haftayı sağ salim atlatmış olmasından dolayı çok mutluyuz.

GÜRCİSTAN

Iru’nun elbisesinin kuyruğu Salı günkü halinden çok daha büyük. Rüzgar makinesi tam gaz çalışıyor, onu Eurovision’da görmek çok güzel.

SAN MARINO

San Marino tekrar sahnede, payetler ve ay ışığı sahneyi kaplıyor.

AVUSTURYA

Teya ve Salena ikinci provaları için sahneye geri döndüler, harika görünüyorlar ve sesleri harika. Salı günü arenada canlı olarak grafiklerin etkisini tam görememiştik – bu performans büyük ekranda çok daha fazla etki yaratıyor. Gelecek hafta Poe-mania’nın Liverpool’u ele geçirmesini görmek için sabırsızlanıyoruz.

ARNAVUTLUK

Albina ve Kelmendi ailesi ikinci prova için sahnede. Büyük ekranda level atlayan başka bir performans. Fazlaca drama ve mükemmel Led ışıkları kullanımı.

LİTVANYA

Ve Monika Linkytė için bir kıyafet değişikliği söz konusu- bugün turuncu straplez bir mini elbise ve ona uyumlu platform ayakkabılar giyiyor.

AVUSTRALYA

Resim

İlk provaya göre bir değişiklik yok ama yine de harika görünüyor ve kulağa hoş geliyor.


About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir