Ikinci provalar: Arnavutluk, Letonya, Litvanya

0

ARNAVUTLUK

Ronela Hajati ikinci provasını gerçekleştirdi. Sahne genel olarak pembe-mavi tonlarında, baştan sona bir dans kareografisi görüyoruz. Bazı kısımlarda dört erkek dansçı Ronela’ya eşlik ederken son kısımlarda kadın dansçı da onlara katılıyor ve altı kişi birlikte dans ediyorlar.

LETONYA

Citi Zeni oldukça bol meyve ledlerinin ve “cool” gibi yazıların yer aldığı sahnede enerjik bir performans sergiliyor. Grubun davulcusu arkada yer alıyor ve grubun diğer üyeleri sahnenin ortasında performans sergiliyor. Şarkıların ortalarına doğru ‘saksafon’ kullanan kişiyi görüyoruz ve beyaz ışıkların arasında tek başına performansı sergiliyor daha sonra grubun diğer üyeleri sahnenin diğer kısmından ilerliyor ve performans ikonik bir şekilde tamamlanıyor.

LITVANYA

Monika Liu ulusal finalde giydiği kıyafetin aynısı Eurovision sahnesinde giymeyi tercih etti. Performansı tek başına sergiliyor. Şarkının başlangıcında Monika’yı yakın çekimde görüyoruz, daha sonra kamera acıları değişerek tüm sahneyi görmemizi sağlıyor. Sahne genel olarak mavi tonlarında. Nakarat kısımlarında Monika’yı kamera efektleri sayesinde klonlanmış şekilde görüyoruz. Vokal konusunda gerçekten çok başarılıydı.

Photo by: EBU

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir