İkinci prova incelemesi: Litvanya, Slovenya ve Rusya

BENZER HABERLER

Bugün birinci yarı finalde yer alan tüm ülkeler ikinci provasını gerçekleştirecek.

Bugün Litvanya ile güne başladık. Performans, ilk provadan daha canlı ve enerjik geliyor. The Roop bu sefer sahnede kendini kesinlikle daha rahat hissediyor. Performanslarına güzel kamera çekimleri ve biraz daha şimşek eklediler. Ayrıca bu sefer zemin LED’ine grafikler de dahil ettiler. The Roop’un kamerayı tek başına tuttuğu ve onunla yürüdüğü son kısım, şimdi daha düzgün olmuş. Genel olarak, harika bir gösteri açılışı. Bu harika görünüyor!

Sahne alacak bir sonraki ülke Slovenya oldu. İlk provaya kıyasla önemli bir değişiklik yok. Kamera çekimleri çok daha iyi ve şeffaf LED ekran, şarkının sonuna kadar orada değil, sahnenin ikinci bölümüne yürüdükten kısa bir süre sonra kalkıyor. Grafikler aynı kalıyor, çok altın renkli sahne renklerinin aksine daha fazla beyaz şimşek eklenmiş. Bunun, şarkıyı finale geçirecek k kadar etkili olduğunu sanmıyorum, özellikle de Litvanya ve Rusya arasında. Zayıf yıldırım efektleri var ve şarkının sonundaki patlama sırasında alevler görmek isterdik.

Bu, ilk provadan çok daha enerjik. Sahneleme, ilk provada gördüğümüzle aynı ama bazı kamera açılarını değiştirdiler ve geliştirdiler. Şimdi odak daha çok Manizha üzerinde. Performansa bazı ek ışıklandırma da eklediler. Bu performans genel olarak biraz daha geliştirilmiş görünüyor.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,165TakipçiTakip Et
2,480AboneAbone Ol

TWİTTER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER