İkinci prova incelemesi: Kıbrıs, Norveç ve Hırvatistan

0

İkinci provalar Kıbrıs Rum Kesimi, Norveç ve Hırvatistan ile devam ediyor.

Kıbrıs Rum Kesimi

Kıbrıs Rum Kesimi’nin performansı da ilk provada gördüğümüzle hemen hemen aynı. Dansçılara kırmızı lateks kostümleriyle çok etkileyici görünen kırmızı şimşek dekorları eklediler. Kamera çekimleri harika. Birkaç kırmızı şimşek daha eklediler ve performansın sonunda daha fazla pyro var. Vokaller harikaydı. Genel olarak, çarpıcı görünüyor ve kesinlikle finale çıkmaya yeterli olacaktır.

Norveç

Burada da önemli değişiklik yok. Son kısımda birkaç altın ışık daha eklediler. Bazı kamera acıları geliştirildi. Vokal olarak biraz titriyordu. Genel olarak, benim için oldukça ortalama görünüyor. Ulusal final performansını daha tercij ederim çünkü o performanstaki samimiyetini özlüyorum. Finale kalma şansından emin değilim.

Hırvatistan


Öğle yemeği molamızdan önceki son ülke Hırvatistan’dı. İlk provaya göre birkaç değişiklik yapıldı. Daha hızlı kamera çekimleri görüyoruz ve genel olarak kamera acıları artık daha iyi görünüyor. Vokal olarak, Albina ilk provasından çok daha iyiydi. İlk provanın sonunda kullandıkları piroyu devredisi bırakmaya karar verdiler.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir