İkinci prova incelemesi: İsveç, Kuzey Makedonya ve İrlanda

0

Bugünkü provalar İsveç, Kuzey Makedonya ve İrlanda ile devam ediyor.

İsveç

İsveç’te büyük bir değişiklik yok. Arkasındaki ve üstündeki ışıkları daha fazla aydınlatmışlar. İlk prova kadar koyu bir sahne değildi. Fakat ışıklar çok fazla parlak olduğu için bazı ışık efektleri belirgin değil. Açıkçası ilk provayı buna tercih ederim. Vokal olarak Tusse yine muhteşem.

Kuzey Makedonya

İlk provadan oldukça daha iyiydi. Vokalini bu sefer daha doğru ve yerinde kullandı ve bu sefer sahnede daha rahattı. Sahnede çok değişiklik olmamakla birlikte bazı altın rengi ışıklar ve arkaplanda biraz sis efekti eklendiğini görüyoruz. Parlama efekti bu sefer çok daha iyiydi.

İrlanda

İlk provadan oldukça iyi bir provaydı. Başlangıçta, bir kutudan bir not çıkarıp cebine koydu. Kamera açıları daha gösterişliydi ve kamerq geçişleri, 1. Provaya göre daha yavaştı. Vokal olarak ta bu sefer daha iyiydi. Daha yapılması gereken çok şey olsa da Lesley’in sahnesini öncekine göre oldukça geliştirdiğini söyleyebilirim. Diğer bir yandan, performansın son kısmını beğenmedim. Performans muhteşem başlıyor ama çok sade bitiyor.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir