İkinci prova incelemesi: Belçika, Israil ve Romanya

0

Belçika, İsrail ve Romanya ikinci provasını gerçekleştirdi.

Belçika

Moladan sonra ilk prova Belçika’nındı. Birinci prova ile kıyaslayınca büyük bir değişiklik yapılmadığını görüyoruz. Sadece bazı kamera açılarını düzeltmişler. Performansta herhangi beğenmediğim birşey olmadı. Genel olarak bu performans tamamen hazır halde. Direk canlı yayına hazır diyebilirim. Ayrıca bu senenin dark horse’u olabilir.

Israil

Sırada İsrail var. Eden tacını performansının başlangıcından itibaren takıyor, bu nedenle performansın sonuna kadar başka bir taç takma anı yok. Vokal olarak iyiydi, fakat ilk ıslık yerini kaçırdı . Bunun dışında her seferinde yakaladı. Canlı şovlarda da yakalayacağına dair hiçbir şüphem yok. Sahne, ilk provaya oldukça benziyor. Birkaç kamera hatasını düzelttiler. Genel olarak, bu koreografisi, iyi yapılmış bir performans. Ancak, büyük finale çıkıp çıkmayacağından emin değilim. Bu şarkı için kesin olarak finale çıkabileceği hakkında birşey söylemek sağlıklı olmayacak.

Romanya

Sırada Romanya var. İlk prova ile kıyaslandığımızda, performansın sonuna doğru daha fazla ışıklandırma kullanıldığı göze çarpıyor. İlk provadakinin aksine Roxen bugün sahnede daha az hareket halindeydi. Bu da sesine yansımıştı ki vokalleri bugün daha iyiydi. Ama sesinde hala bir titreme vardı ve bazı yerlerde nefesi yetmiyordu. Bence kareografiyi Roxen’in sesine uyarlamalılar. Finale çıkabileceği konusunda emin değilim ama finale çıkmaması yönündeki düşünceme daha yatkınım.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir