CANLI BLOG | 4 Mayıs: İkinci prova ayrıntıları

0

Merhaba! 2023 Eurovision’un beşinci prova gününde ikinci provalar başladı. Bugün ikinci yarı finalde yer alacak olan ilk beş ülke ikinci provasını gerçekleştirecek.

Sizleri bu sayfadan anlık olarak bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi diğer sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unuymayın. Instagram‘dan her gün saat 21:30’da canlı yayında provaları değerlendiriyoruz ve paylaşımlara devam ediyoruz. Twitter sayfamızdan da anlık olarak paylaşımlar yapıyoruz. Telegram‘a da uğrayın sohbet bölümümüz de var.

DANİMARKA

Günün ilk kıyafet değişikliği geldi. Reiley bej rengi paketleri çıkarmış fakat üzerinde süveteri ve Pazartesi gününden gördüğümüz pembe parlayan çekeyim duruyor.

Danimarka’nin sahnesi büyük ekranda çok iyi duruyor. Sahnedeki evin dönmesi ve Reiley’nin sahnede kaybolması. Rosa Linn’in geçen sene yaptığının Reiley versiyonu diyebiliriz

ERMENİSTAN

Brunette tekrar sahnede. Pazartesiden herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Hala cok iyi. Işıklar, ledler ve çiçek grafikleri büyük ekranda çok iyi duruyor.

ROMANYA

Resim

Romanya’dan Theodor Andrei bugün kıyafetini değiştiren ikinci kişi oldu. Sarı şort takım elbise yerine pembe şort takım elbise ve botlar gelmiş. Pikachu gitti.

ESTONYA

Aliika’nın elbisesi hala mavi, piyanosu hala perili ve vokali hala inanılmaz.

BELÇİKA

Gustaph ilk provadaki muhteşem pembe beyaz kıyafeti değişmeden kaldı.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir