İlk prova incelemesi: Eden Alene sizi kendi dünyasına götürüyor

BENZER HABERLER

Öğle yemeğimizden sonra prova yapan ilk ülke bugün İsrail’di. Eden Alene, ilk provasını yapmak için ilk kez Eurovision sahnesine çıktı.

İsrail bugün dört deneme yaptı. Normalde her ülke üç kez prova yapıyor. Bunu biraz daha zamanları olduğu için yaptıklarını varsayıyoruz. İlk geçişler iyi görünmüyordu. Birçok kamera çekimi düzgün değildi.

Eden, performansına dansçılarıyla başlıyor. Eden’in ana hatlarını gösteren şeffaf LED ekran köprünün sonuna kadar dans hareketlerini gösteriyor. Grafikler bize 2015’teki Electro Velvet’i hatırlattı.

Sonunda bir kıyafet değişikliği var ve biraz pyro eklediler. Vokal olarak, iyi başladı ama son denemelerinde mükemmel bitirdi. O yüksek notayı HER ZAMAN vurdu!

Genel olarak, iyi bir performans ama benim için kesin bir niteleyici değil. Performans benim için şarkıyı yükseltmeye yardımcı olmuyor.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
13,569TakipçiTakip Et
1,530AboneAbone Ol

TWİTTER

58 dakika önce
Bulgaristan ile birlikte üç ülke daha 2022 Junior Eurovision'a katılımını onayladı. #JESC2022
3 saat önce
Şarkıları dinleyip 15 Aralık'a kadar https://t.co/R2hiVpbZTs sitesinden favori şarkınıza oy kullanabilirsiniz. https://t.co/gNPw4WkkIe
4 saat önce
Ekibimizden Onurcan Kuzey Makedonya'nın Junior Eurovision şarkısını yorumladı.

🇲🇰 Dajte Muzika ve "Green Forces" adlı şarkısı için çektiği reaksiyon videosunu Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. #JESC2021 #NorthMacedonia https://t.co/PRYZBYB8ek
5 saat önce
Pazartesi günü gerçekleşecek olan Junior Eurovision'un resmi açılış törenine delegasyonların katılmayacağı açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER