İlk prova incelemesi: Eden Alene sizi kendi dünyasına götürüyor

BENZER HABERLER

Öğle yemeğimizden sonra prova yapan ilk ülke bugün İsrail’di. Eden Alene, ilk provasını yapmak için ilk kez Eurovision sahnesine çıktı.

İsrail bugün dört deneme yaptı. Normalde her ülke üç kez prova yapıyor. Bunu biraz daha zamanları olduğu için yaptıklarını varsayıyoruz. İlk geçişler iyi görünmüyordu. Birçok kamera çekimi düzgün değildi.

Eden, performansına dansçılarıyla başlıyor. Eden’in ana hatlarını gösteren şeffaf LED ekran köprünün sonuna kadar dans hareketlerini gösteriyor. Grafikler bize 2015’teki Electro Velvet’i hatırlattı.

Sonunda bir kıyafet değişikliği var ve biraz pyro eklediler. Vokal olarak, iyi başladı ama son denemelerinde mükemmel bitirdi. O yüksek notayı HER ZAMAN vurdu!

Genel olarak, iyi bir performans ama benim için kesin bir niteleyici değil. Performans benim için şarkıyı yükseltmeye yardımcı olmuyor.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,131TakipçiTakip Et
2,240AboneAbone Ol

TWİTTER

Tarihte bugün | 26 Mayıs 2012 yılında Bakü'de düzenlenen yarışmada ülkemizi Can Bonomo "Love Me Back" şarkısıyla temsil etmiş 112 puanla yedinci olmuştuk. 🇹🇷 #Eurovision @canbonomo https://t.co/C9Ed3uXLEz
Andorra 67. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını açıkladı. #Andorra #Eurovision2023
Son 14 günde Türkiye'deki radyolarda en çok çalınan Eurovision şarkıları SloMo, Ela ve Space Man oldu.
Kalush Orchestra’nın Eurovision ödülü ve pembe şapkası açık artırmaya çıkıyor. https://t.co/Xlu1LOvBVl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER