İlk prova incelemesi: Eden Alene sizi kendi dünyasına götürüyor

BENZER HABERLER

Öğle yemeğimizden sonra prova yapan ilk ülke bugün İsrail’di. Eden Alene, ilk provasını yapmak için ilk kez Eurovision sahnesine çıktı.

İsrail bugün dört deneme yaptı. Normalde her ülke üç kez prova yapıyor. Bunu biraz daha zamanları olduğu için yaptıklarını varsayıyoruz. İlk geçişler iyi görünmüyordu. Birçok kamera çekimi düzgün değildi.

Eden, performansına dansçılarıyla başlıyor. Eden’in ana hatlarını gösteren şeffaf LED ekran köprünün sonuna kadar dans hareketlerini gösteriyor. Grafikler bize 2015’teki Electro Velvet’i hatırlattı.

Sonunda bir kıyafet değişikliği var ve biraz pyro eklediler. Vokal olarak, iyi başladı ama son denemelerinde mükemmel bitirdi. O yüksek notayı HER ZAMAN vurdu!

Genel olarak, iyi bir performans ama benim için kesin bir niteleyici değil. Performans benim için şarkıyı yükseltmeye yardımcı olmuyor.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
13,372TakipçiTakip Et
1,460AboneAbone Ol

TWİTTER

5 saat önce
1-5 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sanremo Müzik Festivali'nin sanat yönetmeni ve sunucusu yeniden Amadeus olacak. https://t.co/g4SyKK8MAi Eurovisn_Turkey photo
6 saat önce
2012 Azerbaycan temsilcisi Sabina Babayeva yangınlar ile ilgili bir paylaşım yaptı. https://t.co/vBfEr3DjCX Eurovisn_Turkey photo
9 saat önce
Junior Eurovision birincisi Destiny #HelpTurkey kampanyasına destek verdi. https://t.co/a8W29bHGkr Eurovisn_Turkey photo
12 saat önce
Ev sahibi adaylarından Torino Eurovision için önerdiği logoyu yayınladı. https://t.co/gZldOee7P7 Eurovisn_Turkey photo

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER