İlk prova incelemesi: Rusya gelenekselleşiyor

BENZER HABERLER

Sırada Manizha ile Rusya var! Bu, Manizha’nın oldukça ilginç bir performansıydı.

Sahne, büyük boy geleneksel bir kostümle başlıyor ve onunla ileri geri hareket ediyor. Ayaklarını göremiyoruz, bu yüzden “etkisi” oldukça iyi görünüyor. Daha sonra ondan kostümden çıkıyor. Ulusal final performansından biraz farklı olan kırmızı tulumunu giyiyor.

Bundan sonra sahnenin kendisinde pek bir şey olmuyor. Yine ortasına Manizha ile bir çember oluşturan dört destek vokalist mevcut. Tıpkı ulusal finaldeki gibi.

LED içeriği geleneksel Rus unsurlarını kullanıyor ve “Yaratıcı Olun, Güçlü Olun, Öncü Olun” gibi ifadeler içeriyor. Şeffaf LED ekranı da kullandı. Şarkının sonunda LED ekranda yüzlerce kadını görüyoruz Ateş, şarkısının sonuna doğru, ulusal final performansıyla aynı bölümde geliyor.

Bir eleştiri: Ulusal final performansındaki tavrını ve gücünü özlüyoruz. Bu sadece ilk prova olduğu için onun üzerinde çalışacağına eminiz.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,131TakipçiTakip Et
2,240AboneAbone Ol

TWİTTER

Tarihte bugün | 26 Mayıs 2012 yılında Bakü'de düzenlenen yarışmada ülkemizi Can Bonomo "Love Me Back" şarkısıyla temsil etmiş 112 puanla yedinci olmuştuk. 🇹🇷 #Eurovision @canbonomo https://t.co/C9Ed3uXLEz
Andorra 67. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını açıkladı. #Andorra #Eurovision2023
Son 14 günde Türkiye'deki radyolarda en çok çalınan Eurovision şarkıları SloMo, Ela ve Space Man oldu.
Kalush Orchestra’nın Eurovision ödülü ve pembe şapkası açık artırmaya çıkıyor. https://t.co/Xlu1LOvBVl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER