İlk prova incelemesi: Kuzey Makedonya artırılmış gerçeklik kullanıyor

BENZER HABERLER

Öğle yemeğinden sonra, ilk provası sırasında sahnede “Here I Stand” adlı performansı sergileyen Kuzey Makedonya’dan Vasil ile geri dönüyoruz.

Performans, Vasil’e odaklanarak çok karanlık başlıyor. Yüzünün sadece yarısını görebiliyoruz. Vasil’in vücudunda artırılmış gerçeklik kullanılıyor. Vücudunda parıldayan bir altın daire beliriyor.

Şarkı ilerledikçe sahne turuncu-altın rengine dönüyor. Sonunda, kostümünün tamamını ortaya çıkarıyor ve Dotter’ın Melodifestivalen’deki “Bulletproof” performansından bazı unsurların kullanıldığını görüyoruz. Ancak, Bulletproof’tan daha az etkili görünüyor. Sanırım bunu önümüzdeki provalarda çözecekler.

Vasil bugün sesini yormamak adına yüksek notaları söylemedi. Yedek vokaller önceden kaydedilmişti. Rüzgar makinesi, duman veya pyro dahil edilmemişti.

Genel olarak, bu şarkı için en iyisini yaptıklarını düşünüyorum. Hala bunun kesin bir niteleyici olmadığını düşünüyoruz.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
15,133TakipçiTakip Et
2,240AboneAbone Ol

TWİTTER

En son Eurovision'a 10 yıl önce katılmıştık ON YIL!

10 yıl önce büyük bir heyecanla yarışmayı takip etmiştik.

Cumhuriyetimizin 100 yılında yeniden katılır mıyız? #Eurovision @trt @zahidsobaci @_OFTanriverdi_ @rdahmetakcakaya @hasanoymez https://t.co/n0kQdJPDJf
Eurovisn_Turkey photo
Tarihte bugün | 26 Mayıs 2012 yılında Bakü'de düzenlenen yarışmada ülkemizi Can Bonomo "Love Me Back" şarkısıyla temsil etmiş 112 puanla yedinci olmuştuk. 🇹🇷 #Eurovision @canbonomo https://t.co/C9Ed3uXLEz
Andorra 67. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayacağını açıkladı. #Andorra #Eurovision2023
Son 14 günde Türkiye'deki radyolarda en çok çalınan Eurovision şarkıları SloMo, Ela ve Space Man oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER