İlk prova incelemesi: Kuzey Makedonya artırılmış gerçeklik kullanıyor

BENZER HABERLER

Öğle yemeğinden sonra, ilk provası sırasında sahnede “Here I Stand” adlı performansı sergileyen Kuzey Makedonya’dan Vasil ile geri dönüyoruz.

Performans, Vasil’e odaklanarak çok karanlık başlıyor. Yüzünün sadece yarısını görebiliyoruz. Vasil’in vücudunda artırılmış gerçeklik kullanılıyor. Vücudunda parıldayan bir altın daire beliriyor.

Şarkı ilerledikçe sahne turuncu-altın rengine dönüyor. Sonunda, kostümünün tamamını ortaya çıkarıyor ve Dotter’ın Melodifestivalen’deki “Bulletproof” performansından bazı unsurların kullanıldığını görüyoruz. Ancak, Bulletproof’tan daha az etkili görünüyor. Sanırım bunu önümüzdeki provalarda çözecekler.

Vasil bugün sesini yormamak adına yüksek notaları söylemedi. Yedek vokaller önceden kaydedilmişti. Rüzgar makinesi, duman veya pyro dahil edilmemişti.

Genel olarak, bu şarkı için en iyisini yaptıklarını düşünüyorum. Hala bunun kesin bir niteleyici olmadığını düşünüyoruz.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
13,569TakipçiTakip Et
1,530AboneAbone Ol

TWİTTER

2 saat önce
Bulgaristan ile birlikte üç ülke daha 2022 Junior Eurovision'a katılımını onayladı. #JESC2022
3 saat önce
Şarkıları dinleyip 15 Aralık'a kadar https://t.co/R2hiVpbZTs sitesinden favori şarkınıza oy kullanabilirsiniz. https://t.co/gNPw4WkkIe
4 saat önce
Ekibimizden Onurcan Kuzey Makedonya'nın Junior Eurovision şarkısını yorumladı.

🇲🇰 Dajte Muzika ve "Green Forces" adlı şarkısı için çektiği reaksiyon videosunu Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. #JESC2021 #NorthMacedonia https://t.co/PRYZBYB8ek
5 saat önce
Pazartesi günü gerçekleşecek olan Junior Eurovision'un resmi açılış törenine delegasyonların katılmayacağı açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER