İlk prova incelemesi: Kuzey Makedonya artırılmış gerçeklik kullanıyor

BENZER HABERLER

Öğle yemeğinden sonra, ilk provası sırasında sahnede “Here I Stand” adlı performansı sergileyen Kuzey Makedonya’dan Vasil ile geri dönüyoruz.

Performans, Vasil’e odaklanarak çok karanlık başlıyor. Yüzünün sadece yarısını görebiliyoruz. Vasil’in vücudunda artırılmış gerçeklik kullanılıyor. Vücudunda parıldayan bir altın daire beliriyor.

Şarkı ilerledikçe sahne turuncu-altın rengine dönüyor. Sonunda, kostümünün tamamını ortaya çıkarıyor ve Dotter’ın Melodifestivalen’deki “Bulletproof” performansından bazı unsurların kullanıldığını görüyoruz. Ancak, Bulletproof’tan daha az etkili görünüyor. Sanırım bunu önümüzdeki provalarda çözecekler.

Vasil bugün sesini yormamak adına yüksek notaları söylemedi. Yedek vokaller önceden kaydedilmişti. Rüzgar makinesi, duman veya pyro dahil edilmemişti.

Genel olarak, bu şarkı için en iyisini yaptıklarını düşünüyorum. Hala bunun kesin bir niteleyici olmadığını düşünüyoruz.

BİZİ TAKİP ET

700BeğeniBeğen
2,800TakipçiTakip Et
13,372TakipçiTakip Et
1,460AboneAbone Ol

TWİTTER

6 saat önce
1-5 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sanremo Müzik Festivali'nin sanat yönetmeni ve sunucusu yeniden Amadeus olacak. https://t.co/g4SyKK8MAi Eurovisn_Turkey photo
7 saat önce
2012 Azerbaycan temsilcisi Sabina Babayeva yangınlar ile ilgili bir paylaşım yaptı. https://t.co/vBfEr3DjCX Eurovisn_Turkey photo
9 saat önce
Junior Eurovision birincisi Destiny #HelpTurkey kampanyasına destek verdi. https://t.co/a8W29bHGkr Eurovisn_Turkey photo
13 saat önce
Ev sahibi adaylarından Torino Eurovision için önerdiği logoyu yayınladı. https://t.co/gZldOee7P7 Eurovisn_Turkey photo

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER