About Us

hakkımızda

Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek istiyorsan, tam da doğru noktadasın. Amacımız nedir? Ve ekibimize sen de dahil olmak istiyor musun? Öyleyse hadi bu sayfaya bir göz at!

twitter

Eurovision heyecanını canlı canlı tatmak ister misin? Her yıl Eurovision gecelerinde Twitter sayfamızda canlı canlı ve eğlenceli yorumlarla sizin evinize misafir oluyoruz. En güncel haberleri Twitter sayfamızı takip ederek öğrenebilirsin.

İnstagram

Her gün, 24 saat Instagram sayfamızdan sizlere güncel olarak haberleri aktarıyoruz. Özel storylerimizi kaçırma ve daima güncel kalmak için Instagram hesabımızı takip et.

Facebook

Kısa yoldan tüm haberlerimizi okumak mı istiyorsun? O zaman Facebook sayfamız tam sana göre! Sitemizde paylaştığımız haberleri ayrıca Facebook'a da yüklüyoruz. Böylece evde değilken de haberlermizi güncel bir şekilde daha kolay takip edebilirsin.

bizim hikayemiz

2011 yılında Twitter sayfamızı açarak bu uzun maceraya sizlerle başladık. Kısa bir süre içinde ise büyük bir aile olduk. Twitter sayfamızdan çeşitli projelerimizle Türkiye gündeminde yer aldık ve bir çok sanatçıyla ortak projeler düzenledik. Amacımız, her zaman gönül verdiğimiz Eurovision’un haberlerini sizlere en güncel ve doğru şekilde sunmak oldu.

Haber sunumundan öte ise takipçilerimiz için çeşitli projeler gerçekleştirdik. 81 il oylamamız her yıl daha da büyük ilgi görmeye devam ediyor. Twitter’de başladığımız bu macera ise sizler için çeşitli platformlarda yer almaya devam ediyor.

ekibimize katıl

şu an için başvuru formumuz kapalıdır. bu sayfaya sık sık göz at

bize ulaşın